KONST / Litografier / Färglitografi 12735447
nr 1273 5447
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 111/125, daterad -89. Motivet: 66x59 cm
Utrop:
500 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:06:43
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström